Inwestycje w sprzedaży

Inwestycje zrealizowane

O firmie

Architecture Vento

Architecture Vento jest firmą deweloperską stworzoną przez inwestorów, od 20 lat działających w branży budowlanej i handlowej, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, tworzą specjalnie dla Państwa – solidne i nowoczesne osiedla.

Jakość, bezpieczeństwo, wygoda i komfort użytkowników to nasze priorytety. Dla nas najważniejszy jest klient i jego oczekiwania, dlatego tworzymy mieszkania z myślą o Państwa potrzebach. Zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu klientów z wyboru naszych mieszkań. Duży nacisk kładziemy na życie rodzinne, dzięki wyborze przyjaznej lokalizacji, w bliskiej odległości do szkół, przedszkoli, zakładów opieki zdrowotnej i zaplecza handlowego oraz z dogodnym dojazdem do centrum miasta.

Aktualności

Sołtysowska Perła

Sołtysowska Perła to kameralna inwestycja mieszkaniowo – usługowa, o pięciu kondygnacjach nadziemnych, zlokalizowana w Czyżynach, w szybko rozwijającej się dzielnicy Krakowa. Kondygnację parteru stanowią lokale usługowe, kolejne piętra nadziemne natomiast lokale mieszkalne. Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy dla samochodów.
Położona w bliskim otoczeniu licznych terenów zielonych, jak np. Łąki Nowohuckie jest doskonale skomunikowana z Centrum i Śródmieściem Krakowa.

Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną, elegancką i estetyczną formą architektoniczną oraz inteligentnymi rozwiązaniami infrastruktury wewnętrznej.

Dowiedz się wiecej

Stary Gościniec

Stary Gościniec to klimatyczne osiedle składające się z 11 budynków mieszkalnych, jednorodzinnych, dwulokalowych w dzielnicy Wzgórza Krzesławickiego. Miejsce to łączy w sobie zalety mieszkania w mieście z urokiem podmiejskiej przestrzeni.
Niezwykle elegancka bryła budynku nadaje klimatyczny wyraz inwestycji. Budynki posiadają dwie kondygnacje nadziemne: parter oraz piętro.
W otoczeniu osiedla Stary Gościniec znajdują się przystanki komunikacji miejskiej – w odległości ok. 500 m przy ul. Kantorowickiej i nieco dalej przy ul. Morcinka, które umożliwiają sprawne połączenie z miastem. Inwestycja znajduje się w otoczeniu terenów zielonych, blisko Zalewu Nowohuckiego, Zalewu Zesławickiego oraz infrastruktury handlowo – usługowej.

Dowiedz się wiecej

Lwowska 10 Residence

Lwowska 10 Residence to ekskluzywne, a jednocześnie idealnie wpisane w historyczną tkankę Starego Podgórza dwa budynki o sześciu kondygnacjach naziemnych. Mamy do wyboru 75 luksusowych apartamentów mieszkalnych o funkcjonalnym rozkładzie i różnorodnych metrażach (od około 29 m2 do 105 m2) oraz 6 lokali usługowych na parterze. Na kondygnacji -1 mieści się wielostanowiskowy garaż podziemny. Wykorzystane technologie łączą wysokie walory użytkowe z solidnymi materiałami.

Obiekt Lwowska 10 Residence wyróżnia się podwyższonym standardem wykończenia budynku. Zapewni to luksus i wygodę dla najbardziej wymagających użytkowników. Najważniejsza cechą, a zarazem element wyróżniający tę zabudowę to oczywiście elegancja i design.

Dowiedz się wiecej
24 lutego 2021

Belwederczyków

Inwestycja w trakcie przygotowywania.

Dowiedz się wiecej
23 lutego 2021

Tuchowskie Zacisze

Nowoczesne, stylowe i komfortowe, kameralne osiedle w sąsiedztwie zieleni to doskonałe miejsce dla wygodnego rodzinnego życia. Powstające Osiedle Zacisze Tuchowskie znajduje się na Woli Duchackiej, obszarze Krakowa wchodzącym w skład Dzielnicy XI Podgórza Duchackiego. Aktualnie powstaje tutaj inspirująca architektura, która doskonale współgra z okolicą. Priorytetem przy projektowaniu tego osiedla była wygoda, ekologia, czystość i życie w harmonii z naturą. W sąsiedztwie znajduje się kilka przedszkoli, szkół sklepów, centrów handlowych, ośrodków zdrowia oraz kościół. Okolica obfituje w strefy rekreacji, boiska sportowe, pływalnie, siłownię i korty tenisowe. Położenie osiedla zapewnią sprawną, rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, co pozwala bardzo szybko i wygodnie dostać się do centrum miasta oraz do obwodnicy Krakowa. W sąsiedztwie znajdują się: szybki tramwaj, liczne linie autobusowe, węzeł autostradowy A4, komfortowy wyjazd w kierunku Zakopanego, Tarnowa i Katowic.

Osiedle zachwyca nowoczesną architekturą, elegancją i wysoką estetyką. Dla Państwa komfortu wszystkie budynki wyposażone są windy, akustyczne, antywłamaniowe i ognioodporne drzwi wejściowe oraz wysokiej jakości stolarkę okienną. Znajdują się w bezpiecznej, spokojnej okolicy, na ogrodzonym terenie z niezależnym wjazdem.

Układ osiedla Zacisze Tuchowskie został tak zaprojektowany, aby stworzyć bezpieczną, zamkniętą i prywatną przestrzeń dla jego mieszkańców. Dopełnieniem kompozycji urbanistycznej jest mała architektura, liczne ciągi piesze, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa rekreacji. Wszystko to ma służyć integracji i poprawie życia mieszkańców oraz pozytywnie wpłynąć na rozwój kultury fizycznej i społecznej wśród dzieci i młodzieży.

Zdjęcia z zakończonej budowy

Dowiedz się wiecej

Kontakt z nami

Tel: +48 506 411 722
Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00

Email: info@architecturevento.pl
WWW: www.architecturevento.pl

Biuro sprzedaży: ul. Ignacego Krasickiego 30/83
30-503 Kraków, Polska